طلا 18 عیار: 3,648,820 تومان

خرید قسطی طلا

با توجه به شرایط بد اقتصادی و کاهش چشم‌گیر قدرت خرید عامه مردم، مجموعه حقانی اقدام به ایجاد شرایطی برای خرید طلا آنلاین به صورت اقساطی کرده است. با خرید طلا به صورت اقساطی می‌توانید طلا مورد پسند خود را در چند ماه آینده دریافت کنید. خرید طلا به صورت قسطی را می‌توان به عنوان یک سرمایه گذاری عالی در نظر گرفت. 

این نکته را در نظر داشته باشید که فروش طلا به صورت قسطی به دلیل نوسانات بازار ریسک بزرگی است، اما طلا و جواهرات حقانی برای جلب رضایت شما عزیزان این امکان را فراهم آورده است. شما می‌توانید انواع محصولات کم اجرت را به صورت قسطی خریداری کنید.

حقانی بهترین گزینه برای خرید طلا قسطی

مجموعه حقانی با نیم قرن تجربه در زمینه خرید و فروش طلا و طراحی و ساخت طلا سفارشی قادر به برطرف کردن نیازهای شماست. در این مجموعه از بهترین و با تجربه‌ترین افراد در زمینه طراحی و تولید کمک گرفته می‌شود تا با کیفیت‌ترین محصولات به شما ارائه شود. طح‌هایی که برای تولید طلا در حقانی استفاده می‌شود از فرهنگ و کهن و دیرینه ایرانی الهام گرفته می‌شود و با طراحی‌های مدرن‌تر تلفیق می‌شود تا محصولی خاص و منحصر به فرد تولید شود. برای سفارش طلا از حقانی می‌توانید به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام کنید. امکان خرید اقساطی طلا از سراسر ایران در طلا و جواهرات حقانی موجود است. پس از پایان اقساط سفارش شما به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود. 

شرایط خرید طلا به صورت قسطی

شرایط خرید طلا به صورت قسطی از حقانی بسیار منطقی است.

آیا خرید طلا به صورت قسطی به صرفه است؟

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر بهترین گزینه برای سرمایه گذاری خرید طلاست؛ زیرا هیچگاه ارزش خود را از دست نخواهد داد. اما آیا خرید طلا به صورت قسطی در این شرایط عملی درست است؟ به عنوان یک خریدار بهتر است برای انجام این کار آگاهی کامل داشته باشید.

قیمت طلا به صورت جهانی تغییر می‌کند؛ از همین رو قیمت طلایی که می‌خرید در لحظه محاسبه می‌شود و در فاکتور شما درج می‌شود. در خرید قسطی ممکن است با افزایش یا کاهش مبلغ اقساط مواجه شوید که امری غیر قابل پیشبینی است.

خرید طلا حتی با  کم‌ترین وزن هزینه‌ای میلیونی خواهد داشت که با حقوق یک کارمند عادی و یا بازنشستگی تناسب نخواهد داشت. قیمت طلا در یک سال دچار تغییرات آنچنانی نخواهد شد به همین دلیل نیازی به نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

شما می‌توانید انواع انگشتر طلا و سایر جواهرات کاربردی را به صورت قسطی از حقانی خریداری کنید.

تفاوت قیمت طلا قسطی با طلا 

ممکن است برای شما این سوال پیش‌آید که در صورت خرید طلا به صورت قسطی باید مبلغی بیشتر از قیمت واقعی طلا صرف کند؛ اما این موضوع اشتباه است؛ زیرا مراحل ساخت طلا قسطی همانند طلاهای دیگر است و اجرت یکسانی دارند. تنها وجه تمایز این دو نوع از خرید طلا در بلا و پایین شدن قیمت آن است که همان‌طور که اشاره شد در طول سال به مقدار کمی افزایش قیمت خواهیم داشت که تاثیر چندانی نخواهد گذاشت.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
04،904،752،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده