حتماً شما هم تابه‌حال با گیر کردن انگشتر در دست خود روبه‌رو شده‌اید. در چنین شرایطی برخی از مردم تصور می‌کنند که تنها راه رهایی از این مشکل، بریدن حلقه و انگشتر است. اما در این جا چند راهکار و روش درآوردن انگشتر تنگ از دست را معرفی می‌کنیم. در صورتی که از این روش‌های ساده استفاده کنید، بی شک انگشتر شما سالم باقی می‌ماند و دست شما نیز آسیبی نمی‌بیند.

حقانی به عنوان معتبرترین مرکز خرید طلای آنلاین به منظور جلب رضایت مشتریان خود امکانات و خدمات منحصر به فردی همچون ساخت طلای سفارشی با عیار ۲۱ را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید هر آنچه در نظر دارید را سفارش دهید.

 

روش درآوردن انگشتر تنگ از انگشت

برای انتخاب بهترین روش درآوردن انگشتر تنگ از دست باید کمی خلاقانه‌تر رفتار کنید. در خصوص درآوردن حلقه یا انگشتر از دست خود باید از هر گونه فشار دادن حلقه به انگشت خود خودداری کنید. در صورتی که چنین اشتباهی را مرتکب کنید، انگشت شما ورم خواهد کرد. 

یک روش درآوردن انگشتر تنگ از انگشت این است که دو انگشت خود را بر روی حلقه یا انگشتری قرار دهید و سعی کنید تا حلقه را بچرخانید. در این صورت حلقه در دست شما جا به جا می‌شود و احتمال خارج شدن آن از دست شما بیشتر خواهد شد.

هم‌زمان با چرخش حلقه باید آن را به سمت جلوی انگشت خود هدایت کنید. شما می‌توانید در رابطه با زیورآلات اطلاعات بسیار زیادی در سایت‌های اینترنتی پیدا کنید؛ از درآوردن انگشتر تنگ گرفته تا تمیز کردن گوشواره طلا همگی با روش‌های خلاقانه‌ای انجام می‌شوند.

تصویر طرز درآوردن انگشتر تنگ

چگونه انگشتر را از انگشت متورم در بیاوریم؟

طرز درآوردن انگشتر تنگ با استفاده از ژل‌های روان کننده و روغن‌های چرب کننده نیز مورد توجه قرار دارد. یک روش درآوردن انگشتر تنگ از دست استفاده از این مواد برای حرکت کردن انگشتر در انگشتان دست است. در صورتی که به میزان لازم از این مواد روان کننده استفاده کنید، انگشتر در انگشت شما حرکت می‌کند و به سادگی خارج خواهد شد.

این مواد از بروز هر آسیبی در انگشتان دست شما نیز به شدت پیشگیری می‌کند. برای استفاده از این روش درآوردن انگشتر تنگ از دست می‌توانید از وازلین، لوسیون‌های دست، کره و… استفاده کنید. هر یک از این روش‌ها در کمترین زمان ممکن سبب خارج شدن انگشترهای تنگ از دستان شما می‌شوند.

 

راهکارهایی برای درآوردن انگشتر از دست

طرز درآوردن انگشتر از دست با استفاده از راهکارهای ساده‌ای انجام می‌شود. در شرایط آب و هوایی سرد می‌توانید انگشتر خود را به سادگی از دست خارج کنید. این مسئله در مجاورت آب سرد نیز صدق می‌کند. در صورتی که از آب سرد به عنوان یک روش درآوردن انگشتر تنگ از دست استفاده کنید، به دست شما آسیب کمتری وارد می‌شود.

شما می‌توانید دست خود را در مقادیری آب سرد فرو ببرید. این روش درآوردن انگشتر تنگ از دست به شما کمک می‌کند که از ورم کردن انگشتان دست خود نیز پیشگیری کنید. در این روش درآوردن انگشتر تنگ از دست نیازی به استفاده از یخ ندارید و با مواد ساده نیز قادر به انجام این کار خواهید بود.

شما می‌توانید از شرایط خرید طلا آنلاین استفاده کرده و انگشتر مورد نیاز خود را با سایز بندی مناسبی انتخاب کنید تا از بروز این مشکلات پیشگیری شود.

 

طرز درآوردن انگشتر از دست

طرز درآوردن انگشتر از دست با استفاده از نخ دندان نیز یکی از راهکارهای مهم در این حیطه شناخته می‌شود. برای این منظور باید نخ دندان را به دور انگشت خود ببندید و سپس آن را به آرامی بکشید. در نظر داشته باشید کنه نخ دندان نباید خیلی محکم ببندید تا سبب درد و کبودی در دست شما شود.

در غیر این صورت آسیب‌های جدی به انگشت دست شما وارد می‌شود. شما باید انگشتر را به طرف نوک انگشتان خود بکشید و با این روش ساده آن را از دست خود خارج کنید. با این روش حلقه در دست شما جا به جا می‌شود. پس از خارج کردن حلقه از انگشت خود باید جراحات ایجاد شده بر روی انگشت را پاک‌سازی کنید.

در این روش درآوردن انگشتر تنگ از دست باید به سلامت انگشت دست خود توجه بیشتری داشته باشید. در صورتی که در مراقبت از طلا دقت عمل بیشتری داشته باشید، از بروز این مشکلات پیشگیری می‌شود. در صورتی که از فشار آوردن به حلقه و انگشتر خود در حین استفاده جلوگیری کنید، با این دسته مشکلات نیز روبه‌رو نخواهید شد.

تصویر طرز درآوردن انگشتر از دست

گیر کردن انگشتر در دست

گیر کردن انگشتر در دست به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. در برخی موارد انگشتر دست شما در طولانی مدت کوچک می‌شود. این مسئله به دلایل مختلفی از جمله افزایش وزن، بیماری و… اتفاق می‌افتد. در چنین شرایطی از انواع روش درآوردن انگشتر تنگ از دست استفاده می‌کنند.

در برخی موارد نیز انگشتر در طولانی مدت صدمه می‌بیند و حلقه آن کمی تنگ خواهد شد. از این رو در دست شما گیر می‌کند و برای خارج کردن آن باید از راهکارهای خارج کردن انگشتر از دست استفاده کنید.

 

آسیب‌های انگشتر تنگ به دست

 در صورتی که انگشتر در دست شما گیر کند، مشکلات بسیار زیادی در انگشتان دست شما به وجود می‌آید. از جمله این موارد می‌توان به کبودی دست‌ها و انگشتان دست اشاره کرد. در صورتی که انگشتر در دست شما گیر کند، برای خارج کردن آن به دست و انگشت شما فشار بسیار زیادی وارد می‌شود. در این شرایط ممکن است لبه‌های تیز انگشتر به پوست نازک انگشت آسیب وارد کرده و آن را خراش دهند.

بی شک انگشت دست شما جراحاتی را متحمل می‌شود. در صورتی که در نهایت نتوانید انگشتر را با روش‌های نام‌برده‌شده از دست خارج کنید، به‌ناچار باید آن را با دستگاه‌های فلز بر در مراکز مخصوص برش داده و با این روش از این مشکل خلاص شوید! یکی راهکارهایی که به شما کمک می‌کند از بروز این مشکلات پیشگیری کنید، خودداری از در دست کردن انگشتر و حلقه‌های تنگ است.

 

جمع بندی

در این مطلب در رابطه با راهکارهای ساده خارج کردن انگشتر تنگ از انگشتان دست است. اگر این مشکلات برای خانم‌ها به وجود بیایند، بی شک آسیب‌های بیشتری در ناحیه دست و انگشت آن‌ها به وجود می‌آید. به علاوه بروز این قبیل مشکلات برای کودکان نیز بسیار رایج است.

هر یک از انواع روش درآوردن انگشتر تنگ از دست به شما کمک می‌کند که از بروز این مسائل جلوگیری کرده و در صورت مواجهه بهترین عملکرد را برای حل این مسائل انتخاب کنید. در سال‌های اخیر استفاده از زیورآلات بیشتر از همیشه شده است و این مسئله بروز این قبیل مشکلات را نیز به بالایی رسانده است.