انواع النگو طلا 2022 در مدل‌های گوناگونی اکنون روانه بازار طلا شده است. برای سفارش و خرید آگاهانه مدل‌های النگو ترند 2022 باید نکاتی را بدانید. به هر حال، النگو طلا یکی از پرکاربردترین زیورآلاتی است که از دیرباز مورد استفاده بوده است؛ به همین دلیل، قبل از معرفی مدل‌های النگو ترند 2022، قصد داریم نکاتی را به عنوان راهنمای خرید النگو طلا برای شما بررسی کنیم.

 

راهنمای خرید النگو طلا 2022

امروز خرید طلا آنلاین با وجود سایت‌هایی همچون جواهری حقانی که بیش از 4 دهه در حال فعالیت است، بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در این بین، آن دسته از افرادی که به دنبال مدل النگو طلا 2022 هستند، باید نکاتی را قبل از خرید النگو مد نظر قرار دهند؛ چرا که در بین زیورآلات، النگو یکی از پرکاربردترین‌ها به شمار می‌آید که برای همه سنین کاربرد داشته و در مدل‌های طرح‌دار و ساده امروزه استفاده می‌شود. البته ناگفته نماند که در سال ۲۰۲۲ شاهد تنوع بسیار بیشتری از این محصول هستیم.

سایز مچ دست و النگو

توجه به سایز النگو و مچ دست از جمله مواردی است که معمولاً در هنگام انتخاب النگو طلا جدید 2022 نباید آن را نادیده گرفت. برای تعیین سایز دستبند و النگو معمولاً متر استفاده می‌‌شود. یک متر را دور مچ دست خود پیچید تا بتوانید اندازه استاندارد مچ دست خود را پیدا کنید، دقیقاً مانند زمانی که از دستبند استفاده می‌کنید.

 در این بین، بهتر است بدانید که معمولاً افرادی که مچ دست لاغر و متوسطی دارند، عمدتاً از مدل‌های النگو ۲۰۲۲ با ضخامت‌های کم استفاده می‌کنند، اما آن دسته از افرادی که مچ دست پهنی دارند، بهتر است بدانند النگوهایی که نازک هستند، به هیچ عنوان مدل مناسبی برای استفاده نبوده و مدل‌های النگو با ضخامت بیشتر گزینه ایده آل تری برای آنهاست.

توجه به سایز النگو و مچ دست به این جهت حائز اهمیت است که النگو اگر تنگ و گشاد باشد، صددرصد به دست آسیب خواهد رساند.

موقعیت مکانی و زمانی

در بررسی راهنما خرید النگو مدل‌های 2022 توجه داشته باشید که شما باید موقعیت زمانی و مکانی را در نظر بگیرید؛ چرا که برخی از النگوها شاید ترند سال ۲۰۲۲ باشند، اما برای زمان یا مکانی که شما قصد استفاده آن را دارید، مناسب نیست و به همین دلیل، سعی کنید در ابتدا هدف خود را از خرید الگو مشخص کنید. برای استفاده روزانه معمولاً مدل‌های ساده و ظریف گزینه‌ ایده‌آل‎تری به شمار می‌آیند. در صورتی که طرح‌های کلاسیک که زرق و برق بیشتری دارند، برای مراسمات و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

رنگ پوست 

رنگ پوست هم بسیار موضوع مهمی برای انتخاب النگو طلا جدید 2022 به شمار می‌آید. به این دلیل که معمولاً آن دسته از افرادی که رنگ پوست گندمی دارند، از النگوهایی که زرد و رزگلد هستند، بیشتر استقبال می‌کنند. در صورتی که افرادی با رنگ پوست سرد و روشن می‌توانند طلا سفید را گزینه ایده آل‌تری در نظر بگیرند. معمولا افراد با پوست خنثی هم از هر نوع رنگ می‌توانند برای انتخاب النگوهای ترند ۲۰۲۲ استفاده کنند.

النگو خشک یا فنری

معمولاً انواع مدل النگو طلا 2022 فنری یا خشک است. در این بین، النگوهای فنری از انعطاف بیشتری برخوردار هستند. به گونه‌ای که با فشار دادن النگوهای فنری، تغییر شکل داده و سپس به حالت اولیه خود برمی‌گردند. معمولاً مدل‌های فنری با شکنندگی کمتری هم بانوان را روبرو می‌کنند. در صورتی که اگر به دنبال النگوهای ترند 2022 خشک هستید، معمولاً این مدل‌ها یک تم کلاسیک دارند و بهتر است برای استفاده روزانه از آن بهره‌مند شوید. برای استفاده روزمره ما همیشه مدل‌های فنری النگو را پیشنهاد می‌دهیم.

وزن النگو

برای انتخاب و خرید النگو شما باید وزن آن را هم بررسی کنید؛ چرا که وزن النگو روی قیمت آن تأثیرگذار است. عمدتاً برای استفاده روزانه از النگو، بهتر است النگوهای سنگین را انتخاب نکنید. به هر حال وزن بالای این مدل النگوها در طولانی مدت ممکن است آسیب‌هایی را به دست شما وارد کند. 

 

انواع النگو ترند 2022

حال که با نکات مهم خرید النگو آشنا شدید، بهتر است بدانید النگو آینه‌ای، النگو طرح شکوفه، النگو لب سکه‌ای و النگوهای دستبندی همگی انواع ترند‌های 2022 را تشکیل می‌دهند. در این بین، به معرفی مختصر ولی مفید هرکدام می‌پردازیم.

النگو آینه‌ای

این مدل النگو که یکی از بهترین‌های 2022 است، به صورت فنری تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد. النگو طلا آینه‌ای در وزن‌های مختلفی می‌توان سفارش و به صورت آنلاین از جواهری حقانی خریداری کرد. جالب است بدانید که این النگو برای هر سن و سالی مناسب است؛ همچنین برای افرادی که به دنبال سبک‌های ظریف النگو هستند، مدل آینه‌ای یک انتخاب ایده‌آل است.

تصویر النگو آینه‌ای

النگو طرح شکوفه

النگو طرح شکوفه هم در بین النگوهای طلا سال 2022 یکی از بهترین‌ها به حساب می‌آید. رنگ‌های سفید و زرد این مدل النگو در جواهری حقانی موجود هستند و می‌توان به راحتی به سبد خرید اضافه کرد. در بین النگوهای 2022 این مدل از فروش بالاتری برخوردار است؛ چرا که تراش‌های به شکل شکوفه دارد و روی سطح النگو خودنمایی می‌کنند. معمولاً برای دختر بچه‌ها یک مدل استاندارد و جذاب به نظر می‌رسد.

النگو لب سکه‌ای

این مدل النگو در رنگ‌های زرد و سفید قابل سفارش است و عمدتاً به خاطر وزن سبک و راحت بودن، برای استفاده روزانه گزینه مناسبی است؛ به همین دلیل، برای استفاده کودکان هم معمولاً از این مدل استقبال می‌شود، در بین ترند 2022 این النگو بسیار پرطرفدار است و البته بسیار شناخته شده که به همین دلیل، بانوان در هر سن و سالی از این طرح استقبال می‌کنند. 

تصویر النگو لب سکه‌ای

النگوهای دستبندی

النگوهای دستبندی هم یکی دیگر از انواع النگوهای طلا 2022 محسوب می‌شوند و می‌توان گفت در صنعت مد و فشن این مدل حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. بسیاری از بانوان جوان، از این مدل استقبال می‌کنند؛ چرا که همانند دستبند با قفل باز و بسته می‌شود و برندهای تیفانی، کارتیه و آلبرنادو جزء برندهای معتبر تولیدکننده این مدل پرطرفدار هستند.

تصویر النگوهای دستبندی

سخن پایانی

در مورد انواع النگو طلا 2022 و راهنمای خرید این نوع زیورآلات پرطرفدار نکات مهمی را بررسی کردیم؛ اکنون می‌توانید لاکچری‌ترین مدل النگو را از گالری حقانی انتخاب و سفارش دهید. به هر حال، با افزایش استقبال مردم از خرید آنلاین، تنوع در مدل هم بسیار مشهود است. تنها کافی است مدل انتخابی خود را سفارش داده و سپس از مزایای خرید آنلاین بهره مند شوید.