blog

انواع سرویس جواهر

تصویر سرویس طلا

افرادی که طرح‌های دارای هارمونی را می‌پسندند معمولا به سراغ انواع سرویس جواهر و طلا می‌روند. با توجه به اینکه در انواع سرویس جواهرات از سنگ‌های قیمتی استفاده می‌شود این محصول از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. با توجه به محبوبیت این سبک سرویس طلا جواهری حقانی با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت در این زمینه امکان خرید طلا آنلاین را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در این مطلب انواع سرویس جواهر را بررسی کرده و فاکتورهای مهم در هنگام خرید این محصول را شرح داده‌ایم. 

 

انواع مدل سرویس جواهر

گوهر و سنگ‌های ارزشمندی که در انواع مدل سرویس جواهر به کار رفته است این اکسسوری را اصیل، جذاب و شکیل کرده است. در ادامه به چند نمونه از انواع سرویس جواهر اشاره می‌کنیم. جدا از آن اگر قصد خرید هر کدام از سرویس‌هایی که در ادامه به آن اشاره می‌شود را دارید، می‌توانید از طریق سایت حقانی آن را تهیه کنید.

تصویر سرویس جواهر

 1. سرویس جواهر برلیان
 2. سرویس جواهر کارتیر
 3. سرویس جواهر یاقوت
 4. سرویس مروارید
 5. سرویس جواهر ظریف
 6. سرویس جواهر جیبسون
 7. سرویس جواهر آمیتیست
 8. سرویس جواهر مارکیز
 9. سرویس جواهر تمام تراش
 10. سرویس جواهر رزگلد
 11. سرویس جواهر زمرد
 12. سرویس جواهر امرالد کات

تمامی این سرویس‌های جواهر زنانه در گالری حقانی موجود هستند و می‌توانید از طریق همین صفحه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. گالری حقانی بیش از ۴۰ سال در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع سرویس جواهرات عروس تجربه دارد. این گالری در ساخت انواع سرویس جواهر از تجربه و خلاقیت استادکاران ماهر با هدف افزایش کیفیت بهره می‌برد. اگر قصد دارید پس از اطلاع از قیمت انواع سرویس جواهر، این اکسسوری گران‌قیمت را مطابق با سلیقه خود سفارش دهید، می‌توانید از طریق صفحه سفارش ساخت طلا اقدام کنید.

 

نکاتی جهت خرید انواع سرویس جواهرات

خرید طلا آنلاین و جواهرات گران‌قیمت از طریق اینترنت در صورتی قابل اطمینان است که از یک برند و گالری معتبر خریداری شود، البته در هنگام خرید انواع سرویس جواهرات به طور ویژه باید فاکتورهایی را مدنظر داشته باشید چرا که این عوامل به شما کمک می‌کند تا خرید بهتری داشته باشید. در ادامه چند عامل و فاکتور خرید انواع سرویس جواهر را با یکدیگر بررسی می‌کنیم: 

 • در هنگام خرید سرویس جواهر باید به هارمونی که آن سرویس و جواهرات با تناژ پوست شما ایجاد می‌کند دقت داشته باشید. اگر نمی‌دانید که چه رنگ جواهری برای پوست شما مناسب است پیشنهاد می‌کنیم مطلب جواهرات متناسب هر رنگ پوست را مطالعه کنید.
 • اگر عروس هستید سرویس جواهر را متناسب با رنگ لباس انتخاب کنید تا جلوه ویژه‌ای داشته باشد.
 • سرویس جواهر را مطابق با مجالسی که دعوت می‌شوید انتخاب کنید. سرویس جواهر سنگین مناسب مجالس رسمی نیست و بهتر است از انواع سرویس طلا و جواهر جدید و ظریف استفاده کنید.
 • در هنگام خرید علاوه بر رنگ و تناژ پوست‌تان باید به فرم بدن‌تان هم توجه داشته باشید و سرویس جواهر را بر اساس آن انتخاب کنید.
 • ساخت و نحوه قفل شدن جواهرات را چک کنید و مطمئن شوید که سالم و محکم هستند.
 • از آن‌جا که می‌توانید در گالری حقانی سرویس جواهر خود را سفارشی سازی کنید پس بهتر است آن را با بودجه خود هماهنگ کنید. این یکی از مزایایی است که حقانی در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • از جواهری درخواست کنید تا فاکتورهای لازم را در اختیار شما قرار دهد. همچنین شناسنامه هر یک از جواهرات به کار رفته را تحویل بگیرید چرا که تنها در این صورت است که می‌توانید اصل و تقلبی بودن سنگ‌ها را تشخیص دهید. انواع سرویس جواهراتی که در گالری حقانی به فروش می‌رسد دارای شناسنامه معتبر گوهر‌شناسی آمریکا است. این شناسنامه معتبرترین شناسنامه سنگ و جواهر در دنیا است.

تصویر سرویس

قیمت انواع سرویس جواهر 

همانطور که گفته شد سرویس جواهر بسته به نوع جواهراتی که در آن به کار برده می‌شود به دو دسته قیمتی و نیمه قیمتی تقسیم می‌شود؛ از این رو باید در هنگام خرید انواع سرویس جواهر ابتدا به بودجه خود توجه کنید و سپس بر اساس آن اقدام به خرید کنید؛ بنابراین سرویس جواهری برای شما مناسب است که در عین حال که با سلیقه و استایل شما هماهنگ است، با بودجه شما نیز تطبیق داشته باشد.رنگ مدل، تعداد سنگ‌های سوار شده روی طلا، میزان ناخالصی سنگ‌ها، وزن و نوع تراش‌گاری عواملی هستند که قیمت سرویس جواهرات را تحت تاثیر قرار می‌دهند. در این میان نمونه‌هایی که دارای طراحی و تراش‌کاری پیچیده‌ای هستند نسبت به سایر نمونه‌ها بهای بیشتری دارند. برای خرید انواع سرویس جواهر با قیمت مناسب نیز می‌توانید از نمونه‌های ظریف که دارای سنگ کمتری است بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.