اگر دی ماهی هستید و در این ماه سرد زمینی شده‌اید، خوب است تا سنگ ماه تولد خود را بشناسید. طبق اعتقادات پیشین تمامی سنگ‌های قیمتی امروز دارای ویژگی‌ها و قدرت‌هایی هستند که می‌توانند در جلوگیری از بیماری‌های فراوانی موثر باشند. این سنگ‌ها می‌توانند برای هر کسی قدرت و خوش شانسی بیاورند.

آیا سنگ اصلی متولدین دی را می‌شناسید؟ می‌دانید این سنگ‌ چه خواصی دارد و استفاده از آن می‌تواند چه مزایایی داشته باشد؟

 تصمیم داریم در این مقاله در رابطه با سنگ ماه دی صحبت کنیم و اطلاعات لازم را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم. اگر دی ماهی هستید یا یکی از عزیزان‌تان در این ماه متولد شده است مطالعه این مطلب می‌تواند به شما بسیار کمک کند. 

سنگ ماه دی چیست؟

متولدین ماه دی نیز مانند سایر متولدین ماه‌های دیگر دوست دارند بدانند که سنگ ماه تولدشان چیست و چه خواصی دارد؟

خوشبختانه باید بگوییم که امروزه تمامی ماه‌های تولد دارای سنگ‌های خاصی هستند که هر کدام خواص خاص خود را دارد. فرد با شناخت سنگ ماه تولد خود می‌تواند یک جواهر با ارزش و خوب بسازد. به عنوان مثال متولدین اردیبهشت با شناخت سنگ ماه اردیبهشت و خواص آن می‌توانند خوش شانسی را به زندگی خود بیاورند.

از این سنگ‌ها به عنوان هدیه نیز می‌توان استفاده کرد؛ به عنوان مثال فرض کنید نامزد شما متولد خرداد است. شناخت سنگ ماه خرداد و خواص آن می‌تواند به شما در انتخاب یک هدیه مناسب کمک کند. علاوه بر این شما با شناخت سنگ ماه تولد هر فرد می‌توانید شخصیت او را تا حدودی بشناسید. چرا که هر سنگ‌ سنبل یک تیپ شخصیتی است؛ به عنوان مثال اگر با فردی تیر ماهی آشنا شدید با شناخت سنگ ماه تیر و خواص آن می‌توانید شخصیت احتمالی او را حدس بزنید.

در هنگام معرفی سنگ ماه دی معمولا نام سنگ‌های مهم و زیبایی چون گارنت، یاقوت سرخ، عقیق و لاجورد به زبان آورده می‌شود. هر کدام از این سنگ‌ها دارای یک سری خواص ماورایی است که آن را نسبت به دیگری متفاوت می‌کند. 

معرفی انواع سنگ ماه دی

خوشبختانه سنگ‌های ماه تولد تنها به یک یا دو سنگ محدود نمی‌شود. شما برای هر ماه تولد می‌توانید مجموعه‌ای از سنگ‌هایی را بیابید که به دلیل داشتن قدرت ماورایی می‌تواند برای فرد مصرف کننده فواید بسیاری داشته باشد. لازم به ذکر است که شناخت انواع سنگ ماه دی قبل از ساخت طلای سفارشی می‌تواند به شما در انتخاب یک نگین زیبا با خواص بسیار کمک کند. فلذا پیشنهاد ما به افراد دی ماهی که به دنبال خرید طلای آنلاین هستند، استفاده از سنگ‌های زیر است که مختص ماه تولد آن‌ها است؛ زیرا در فرایند تهیه و تولید اکسسوری مد نظرشان گزینه مناسبی خواهند بود. 

  • سنگ زیبا و دوست داشتنی گارنت

گارنت یکی از بهترین و زیباترین سنگ‌های ماه دی است که به دلیل داشتن ظاهری زیبا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سنگ فوق العاده دارای تنوع در رنگ بندی است؛ به همین دلیل می‌توان از آن در تمامی جواهرات استفاده کرد. خوش شانسی بالایی که استفاده از این سنگ می‌تواند برای مردان به همراه داشته باشد، باعث می‌شود تا از آن به عنوان سنگ ماه دی مردانه یاد شود. این نکته را در نظر داشته باشید که گارنت بهترین سنگ قیمتی برای مردان و زنان متولد دی است.

تصویر سنگ گارنت

  • سنگ زیبا و گران یاقوت سرخ

یاقوت سرخ یکی از بهترین سنگ‌های متولدین ماه دی است. این سنگ سرخ رنگ به قدری ارزشمند است که در بیشتر جواهرات سلطنتی از آن استفاده شده است. از زمان‌های قدیم تا کنون افرادی که به دنبال ساخت گرانبهاترین زینت‌ها هستند، از این سنگ فوق العاده استفاده می‌کنند.‌

یاقوت سرخ که به عنوان یکی از مهم‌ترین سنگ‌های متولدین دی محسوب می‌شود، به عنوان نمادی از عشق و شجاعت شناخته می‌شود و تاثیر بسیار زیادی در باز کردن چاکراهای قلب و تامین سلامت و تندرستی دارد.

  • سنگ عقیق درخشان و دلربا

سنگ عقیق یک سنگ فوق العاده زیبا است که در ساخت انواع و اقسام جواهرات از آن استفاده می‌شود. در زمان‌های گذشته افراد از این سنگ برای افزایش شانس و همچنین قدرت و شجاعت خود استفاده می‌کرده‌اند.

قرارگیری این سنگ سخت در کنار زیورآلات ساخته شده از جنس طلا می‌تواند به عنوان یک هدیه بسیار فوق العاده برای متولدین دی محسوب شود. در میان سنگ‌های عقیق، عقیق سبز و مشکی بهترین سنگ‌ها برای دی ماهی‌ها هستند و می‌توانند برای آن‌ها بسیار خوش شانسی بیاورند.

تصویر سنگ عقیق

 

  • سنگ آبی رنگ لاجورد

سنگ لاجورد یکی از زیباترین و در عین حال پرطرفدارترین سنگ‌هایی است که از زمان‌های قدیم تا کنون در طراحی و ساخت انواع و اقسام جواهرات و زیورآلات از آن استفاده شده است. این سنگ همان گونه که از نامش نیز پیدا است رنگی همچون آسمان دارد و چشم هر بیننده‌ای را به خود مجذوب می‌کند. این سنگ به عنوان یکی از بهترین سنگ‌ها برای دوری از استرس و همچنین افزایش قدرت و تمرکز شناخته می‌شود.

تصویر لاجورد

سنگ‌های ماه تولد دی چه خواصی دارند؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که مطرح می‌شود این است که خواص سنگ‌های متولدین دی چیست؟

در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که خواص سنگ ماه تولد دی اصل بسیار زیاد و متنوع است. به همین دلیل ناچاریم تمامی خواصی که میان همه سنگ‌های متولدین ماه دی دیده می‌شود را بیان کنیم. این خواص به شرح زیرند:

  •  سنگ‌های مخصوص ماه دی همگی دارای قدرت ماورا طبیعی هستند که آن‌ها را نسبت به سایر سنگ‌های بازار متمایز می‌کند. این سنگ‌های فوق العاده می‌توانند قدرت آرامش فرد نگهدارنده را دو چندان کند. در واقع می‌توان گفت اگر به دنبال یک هدیه مناسب برای فردی استرسی هستید، خرید یکی از سنگ‌های عقیق، لاجوردی، یاقوت سرخ و گارنت گزینه مناسبی است.
  • این سنگ‌ها همچنین می‌توانند مشکلاتی نظیر بی‌خوابی، کم‌خوابی، سردرد و سرگیجه را بهبود بخشند. از افسردگی جلوگیری کنند و زمینه را برای شادی بیشتر فرد فراهم سازند.
  •  بهبود گردش خون، درمان و کنترل بیماری‌های نقص ایمنی، افزایش قوای جنسی، کنترل و تنظیم ترشح هورمون‌ها و همچنین جلوگیری از ترس دیگر مزایای استفاده از سنگ ماه دی هستند.
  •  این سنگ‌ها همچنین می‌توانند شجاعت بسیار زیادی را برای فرد نگهدارنده به دنبال داشته باشند و برای او خوش شانسی بیاورند. در واقع می‌توان گفت قدرت‌های ماورای طبیعی به فردی که سنگ‌های متولدین ماه دی را نگهداری می‌کند، کمک خواهد کرد تا در مسیر زندگی راحت‌تر و ساده‌تر به موفقیت‌ها دست یابد. همچنین هیچ گزند و آسیبی به او نرسد. از رزق و روزی کم دور باشد و بتواند دوست و دشمن خود را به راحتی تشخیص دهد. همچنین در دام حیله گران نیفتد. 

جمع بندی

در این مقاله در رابطه با سنگ ماه دی صحبت کردیم و گفتیم که این سنگ زیبا چقدر می‌تواند خوش شانسی و سلامتی برای شما داشته باشد. نکته‌ای که نباید از آن غافل شوید این است که نگهداری از یک سنگ گران قیمت به تنهایی ممکن است چالش برانگیز باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود یک طلای سفارشی بسازید و از سنگ ماه تولد خود در آن استفاده کنید. سپس طلا طراحی شده را هم به منظور خوش شانسی و هم برای زیباتر شدن استفاده کنید.

اگر به دنبال مجموعه‌ای هستید که کمک کند با حداقل بودجه ممکن طلا و جواهرات دلخواه خود را طراحی و بسازید، گالری طلا و جواهرات حقانی گزینه بسیار مناسبی است. لازم به ذکر است که این مجموعه به صورت اینترنتی نیز به مشتریان خدمات رسانی می‌کند.