طلای 18 عیار:
3,330,250
تومان
nadir 1 ons

ناموجود

شمش نقره یک انسی ندیر (999.0)

۳,۰۹۲,۰۰۰ تومان

igr 50g

ناموجود

شمش نقره 50 گرمی IGR (999)

۳,۹۶۲,۰۰۰ تومان

1kilo RMC

ناموجود

شمش نقره یک کیلویی RMC (999)

۶۳,۲۶۸,۰۰۰ تومان

1kilo abc

ناموجود

شمش نقره یک کیلویی ABC (999.5)

۶۳,۲۷۰,۰۰۰ تومان

خرید سکه طلا یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری متداول در بین مردم است و یک هدیه لوکس برای عزیزانتان است؛ همچنین حقانی با توجه به بودجه شما انواع سکه‌ها با عیار و وزن‌های مختلف را نیز موجود کرده است. یکی از محصولات جدید مجموعه حقانی سکه نقره است که با توجه به قیمت منصفانه‌ای که دارد برای سرمایه گذاری و همینطور برای هدیه دادن گزینه مناسبی است.  شما می‌توانید برای خرید انواع سکه همچون خرید ربع سکه و خرید سکه نقره آنلاین در همین صفحه اقدام کنید. همچنین حقانی تمامی محصولات همچون قیمت سکه امامی و قیمت سایر محصولات را در سایت خود هر روز بروزرسانی می‌کند.

 

خرید سکه نقره از گالری طلای حقانی

 حقانی یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین مراکز فروش انواع طلا و جواهرات اللخصوص سکه نقره در ایران است. این مجموعه با توجه به سابقه طولانی و حضور در فضای آنلاین یکی از مطمئن‌ترین مراکز برای فروش سکه نقره به شمار می‌آید.
برای خرید سکه نقره از حقانی تنها کافیست محصول را به سبد خرید افزوده و پس از پرداخت بهای آن منتظر دریافت محصول خود بمانید.

با خرید سکه نقره از حقانی مزایایی همچون ارسال فوری و رایگان، فروش آنلاین، تنوع محصولات از لحاظ وزن و صوت و … برای شما در نظر گرفته شده.

چنانچه در این مسیر با چالش یا مشکلی روبرو شدید با تیم پشتیبانی و کارشناسان فروش حقانی در ارتباط باشید.

 

قیمت سکه نقره

قیمت سکه نقره، مانند سایر سکه‌ها تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد که شامل عوامل اقتصادی، تحریم ها و تقاضا و عرضه است. البته سکه نقره معمولاً براساس وزن و خالصیت نقره‌ای که دارد، قیمت‌گذاری می‌شود. در ایران، قیمت سکه نقره به روز تغییر می‌کند.

برای خرید بهتر می‌توانید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • خالص بودن نقره: سکه نقره معمولاً از نقره با خالصیت ۹۲۵ یا ۹۹۹.۹ است. خالصیت بالاتر قیمت بالاتری برای سکه نقره به ارمغان می‌آورد.
  • وزن سکه: وزن سکه نیز بر قیمت آن تأثیرگذار است. سکه‌های نقره معمولاً با وزن‌های استاندارد عرضه می‌شوند.
  • شرایط بازار: شرایط بازار مانند نرخ ارز، قیمت نقره جهانی، وضعیت اقتصادی و تقاضا و عرضه در بازار داخلی، قیمت سکه نقره را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

شما می‌توانید در همین صفحه از قیمت سکه نقره خرید و فروش مطلع شوید. همچنین، اطلاع از قیمت خرید و فروش سکه نقره از چند منبع مختلف و مقایسه آنها با هم به شما کمک خواهد کرد تا قیمت مناسبی را برای خرید سکه نقره انتخاب کنید. حقانی با داشتن 4 دهه تجربه، عرضه کننده جواهرات لوکس و خاص به صورت آنلاین است و علاوه بر داشتن محصولات بی نظیر امکان سفارش ساخت طلا به صورت منحصر به فرد را برای مشتریان خود فراهم کرده است و شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه ساخت طلا سفارشی با مشاوران حقانی در ارتباط بوده و سفارش خود را ثبت کنید. 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3،092،00063،270،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده