طلای 18 عیار:
3,497,530
تومان

دستبند آیه الکرسی

حک کردن آیات و روایات روی طلا و جواهرات و همراه داشتن همیشگی آن فضیلت‌های بسیاری دارد، از این رو بسیار شنیده‌ایم که بزرگان توصیه کرده‌اند آیه الکرسی را به روی طلا یا سایر سنگ‌های زینتی حک کنید و با خود به همراه داشته باشید تا تاثیرات معنوی و روانی آن را در زندگی خود مشاهده کنید.

مجموعه حقانی به همراه طراحان خلاق و استادکاران ماهر ایرانی جواهراتی از جمله دستبند آیه که جزو منحصر به فردترین دستبند طلا زنانه محسوب می‌شوند را تولید و عرضه می‌کند.

مشخصات دستبند طلا آیه برند حقانی

حک کردن آیات و روایات روی طلا و جواهرات و همراه داشتن همیشگی آن فضیلت‌های بسیاری دارد، از این رو بسیار شنیده‌ایم که بزرگان توصیه کرده‌اند آیه الکرسی را به روی طلا یا سایر سنگ‌های زینتی حک کنید و با خود به همراه داشته باشید تا تاثیرات معنوی و روانی آن را در زندگی خود مشاهده کنید.

مجموعه حقانی به همراه طراحان خلاق و استادکاران ماهر ایرانی جواهراتی از جمله دستبند آیه که جزو منحصر به فردترین دستبند طلا زنانه محسوب می‌شوند را تولید و عرضه می‌کند.

سطح اول و دوم

نوشتار اصلی دستبند آیه در سطح اول قرار می‌گیرد و سطح دوم این دستبند شامل اعراب مثل کسره، فتحه و ضمه است.

سطح سوم

در قسمتی دیگر از این دستبند حروف اضافه مثل "و" و "به" قرار گرفته‌اند که در سطح سوم این دستبند آیه قرار دارند.

سطح چهارم

از ویژگی‌های خاص و فوق العاده این محصول این است که نام مقدس "الله" تنها کلمه موجود در سطح چهارم و وسط دستبند است که با آبکاری براق شده است.

جلوه اصالت با دستبند آیه جواهری حقانی

دستبند آیه از جمله تولیدات اختصاصی جواهری حقانی است که با طراحی منحصر به فرد و جلوه زیبای خود، قطعه گمشده پازل اصالت شما محسوب می‌شود. این دستبند در دو مدل جواهر دار و بدون جواهر، دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. برای منحصر به فرد بودن نیازی نیست راه دوری بروید؛ چرا که دستبند آیه جواهری حقانی شکوه ناب بی نظیر بودن را به شما هدیه می‌کند. این دستبند حاصل 3 ماه تلاش بی وقفه تیم ایده پردازی جواهری حقانی است.

برای مشاهده سایر جواهرات همچون دستبند طلا نگین دار و دستبند طلا بدون نگین صفحه محصولات حقانی را بررسی کنید.

سایر ویژگی‌های دستبند آیه عبارتند از:

سنگ بکار رفته برلیان به وزن ۰٫۲۴۹ قیراط

دارای شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی

عدم محاسبه وزن نگین‌ها بر روی طلا

رسید تایید نگین‌های طبیعی در فاکتور

کاملا دست ساز توسط طراحان و جواهرسازان ایرانی

دارای نمونه 18 عیار و یا 21 عیار به درخواست مشتری

انگشتر آیه، نگینی برای درخشش شما

انگشتر آیه، یکی دیگر از محصولات اختصاصی جواهری حقانی است که همچون دستبند آیه الکرسی، صفر تا صد طراحی و ساخت آن نیز حاصل زحمات چندین ماهه تیم حقانی است. شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود، از میان دو مدل انگشتر آیه جواهردار و بدون جواهر، خریدی مطابق میل خود داشته باشید.

شما می‌توانید با چند کلیک ساده از جزئیات محصولاتی همچون دستبند و انگشتر آیه مطلع شوید و در کوتاه‌ترین زمان آن‌ها را خریداری کنید. در این مسیر با هر چالشی روبرو شدید از تیم پشتیبانی کمک بگیرید. 

خرید دستبند آیة الکرسی از حقانی

همراه داشتن دستبند آیه الکرسی مزایای بسیاری دارد که چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها شامل در امان ماندن از چشم زخم، افزایش علم و حافظه و حاجت روا شدن است، حال اگر این خواص را با فواید طلا ترکیب کنید، قطعا تاثیرات روانی و جسمی موثرتری به همراه دارد. شما نیز می‌توانید با خرید دستبند آیه الکرسی از چنین خواص و فوایدی بهره‌مند شوید. برای خرید دستبند و انگشتر آیه تنها کافیست از طریق صفحه محصولات آنچه نیاز دارید را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنید.

مجموعه حقانی با 45 سال سابقه ضمانت می‌کند که محصولاتی باکیفیت و منحصر به فرد ارائه دهد تا همیشه بدرخشید و از محصولاتی خاص و لاکچری لذت ببرید.

قیمت دستبند طلا آیه

چهار عامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت دستبند آیه شامل وزن، طراحی، اجرت ساخت و عیار است که در ادامه به صورت مفصل به بررسی این فاکتورها می‌پردازیم. شاید این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد که چرا دستبند و انگشتر آیه نسبت به سایر جواهرات مجموعه قیمت بالاتری دارند؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

وزن

وزن اولین و مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت طلاست. وزن دستبند آیه حدود 38 گرم است. با توجه افزایش قیمت طلا و نوسانات لحظه‌ای این فلز گرانبها، کاملا طبیعی است که قیمت دستبند و انگشتر آیه نسبت به سایر جواهرات حقانی بیشتر است.

طراحی

طراحی نیز بر قیمت دستبند آیه تاثیر می‌گذارد. طراحی دستبند و انگشتر آیه بسیار زمان‌بر بود و حدود 3 ماه به طول انجامید، در انتها تلاش شبانه روزی طراحان منجر به تولید چنین محصولی شد؛ در نتیجه بهای زمان، تخصص و توانایی پیاده سازی چنین طرحی قطعا بیشتر از آنچه پرداخت می‌کنید، است.

اجرت ساخت

اجرای طرح پیچیده دستبند و انگشتر آیه بسیار سخت و زمان‌بر بود. طراحان با وجود مهارت بالا سه ماه برای ساخت این محصول تلاش کردند و در انتها بهای تلاش‌های بی وقفه خود را با فروش آن دریافت می‌کنند؛ در نتیجه با توجه به طرح پیچیده این محصول قیمت آن نیز بالاتر از سایر محصولات است.

عیار

به طور معمول جواهرات در دو عیار 18 و 24 تولید می‌شوند و قیمت‌های متفاوتی دارند و شما می‌توانید متناسب با بودجه و آنچه در نظر دارید جواهراتی با عیارهای متفاوت سفارش دهید. دستبند و انگشتر آیه در دو عیار 18 و 24 تولید می‌شود تا شما عزیزان بتوانید آن‌ها را خریداری کنید.

دستبند و انگشتر طلای زنانه آیه

دستبند و انگشتر آیه

دستبند طلای زنانه آیه

انگشتر تک آیه

دستبند و انگشتر جواهردار آیه

دستبند تک جواهر دار آیه

انگشتر تک جواهر دار آیه

دلیل بازگشت وجه

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
04،652،382،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده