راهنمای خرید از سایت و شرایط ارسال

روند خرید محصول از سایت جواهری حقانی برای راحتی شما کاربران گرامی بسیار آسان طراحی شده است. فروشگاه جواهری حقانی در راستای خریدی آسان‌تر و سریع‌تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی، باید اطلاعاتی را نظیر نام، آدرس، شماره تلفن، کد پستی و… را از شما دریافت کند.

نحوه ورود به سایت

با وارد کردن ایمیل، نام کاربری و رمز عبور در لینک ثبت نام، یک کد برای شما پیامک می‌شود که رمز عبور شماست. با این کد می‌توانید وارد شده و از سایت خرید کنید. اگر اطلاعات دیگر خود مانند نام، آدرس ایمیل، تاریخ تولد و… را در بخش حساب کاربری وارد کنید تا تعامل بهتری بین ما و شما ایجاد شود؛ همچنین ما می‌توانیم شما را از اخبار مهم، محصولات جدید، پیشنهادات ویژه و سایر موارد آگاه کنیم.

راهنمای خرید

محصول فوری و محصول سفارشی:

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود می‌توانید در منوها جستجو کنید. در فروشگاه جواهری حقانی 2 نوع کالا موجود است که یکی از این دو، کالایی است که منحصرا تحت برند حقانی تولید و عرضه می‌شود و دوم، کالاهای آماده و بازاری هستند. تحویل کالاهای سفارشی به مراتب زمان بیشتری نسبت به کالاهای آماده خواهند گرفت. قیمت و وزن محصولات آماده به طور دقیق مشخص است و ارسال آن‌ها سریع انجام می‌شود. از آنجا که بعد از ساخت محصول در کارگاه وزن دقیق آن مشخص می‌شود و آنچه در سایت به عنوان وزن و قیمت در محصولات سفارشی می‌بینید حدودی است و بعد از ساخت ممکن است وزن محصول بیشتر یا کمتر شود. این تغییر وزن معمولا ناشی از تغییر سایز است مثلا در مورد انگشترهای پهن و دستبندهای النگویی یا دستبندهای سنگین اختلاف وزن در هر تغییر سایز می‌تواند از 1 الی 4 گرم باشد؛ ولی برای انگشترهای ظریف، دستبندهای زنجیری سبک، گردنبندها، گوشواره‌ها و… تغییر سایز تاثیر زیادی در وزن ندارد. 

نحوه تحویل و ارسال سفارش

کاربران عزیز می‌توانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص از طریق پست از جواهری حقانی تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید، محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

لطفا دقت داشته باشید که آدرس و شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد، سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمی‌رسد.

اگر در زمان تحویل کالا شخص گیرنده حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار است.

هزینه ارسال رایگان

ارسال با بسته بندی هدیه‌ای و بسیار شیک و خاص به سراسر کشور رایگان است و جهت اطمینان خاطر شما مشتری عزیز، مرسوله بیمه خواهد شد.