منظومه شمسی ما شامل هشت سیاره یک ستاره یعنی خورشید و قمرهایی مانند ماه است. هر یک از این سیارات انرژی و فرکانس‌های مثبتی را به سمت ما می‌فرستند؛ اما چگونه می‌توان از این انرژی به نحوی مثبت و مفید استفاده کرد؟ خریداری و استفاده از سنگ‌های قیمتی و جواهرات مربوط به هر یک از سیارات می‌تواند به گفته برخی‌ تاثیرات مثبتی در زندگی ایجاد کند. در این مقاله با سنگ‌های قیمتی و سیارات آشنا خواهید شد.

حقانی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید طلای آنلاین انواع سنگ‌های قیمتی و زینتی را به منحصر به فردترین شکل ممکن فرآوری و عرضه می‌کند و شما می‌توانید به صورت آنلاین آن‌ها را خریداری کنید.

 

سنگ‌های قیمتی خورشید و زهره

سنگ‌های خورشیدی: ستاره منظومه ما مظهر قدرت و انرژی حیاتی است؛ بنابراین سنگ‌های قیمتی خورشید در مواقع سخت کمک کننده‌اند. خورشید گرمای خود را به بسیاری از مواد معدنی زرد، نارنجی و قرمز رنگ بخشیده است. آونتورین، کریزولیت، الماس، هلیوتروپ، زیرکون، کهربا، سنبل و هلیودور از جمله جواهرات خورشیدی‌اند. افزایش قدرت اراده و مقاومت بدن از دیگر مزایای سنگ‌های خورشیدی است.

سنگ‌های زهره: رمانتیک‌ترین سیاره در میان هشت سیاره موجود در منظومه شمسی زهره یا ناهید است که از آن در بسیاری از اشعار عاشقانه نام‌برده‌شده است. از سنگ‌های زهره می‌توان برای افزایش شور و عشق زندگی استفاده کرد؛ بنابراین بین سنگ‌های قیمتی و سیاراتی همچون زهره ارتباطی وجود دارد. اسپینل نجیب، گارنت، یاقوت کبود آبی، عقیق، مالاکیت، سنگ یشم، و کاچولنگ از جمله سنگ‌های زهره‌اند. این سنگ‌ها برای همه افراد به ویژه خانم‌ها بسیار مناسب است؛ زیرا انرژی آن‌ها به احساسات و عشق هدایت می‌شود.

 

سنگ‌های قیمتی پلوتون و ماه

تصویر سنگ‌های قیمتی پلوتون و ماه

سنگ‌های قیمتی و سیاره پلوتون: مدار پلوتون مسیری متفاوت از دیگر سیارات منظومه شمسی دارد و این ویژگی در طالع بینی این سیاره هم منعکس شده است. سیاره پلوتون نماد استقامت، رسیدن به هدف و تولد دوباره است. الماس تیره، راختوپاز، وزووین، تورمالین، آناتاس از جواهرات و سنگ‌های قیمتی این سیاره‌اند. اعتقاد بر این است که این گونه مواد معدنی نفوذ قوی‌ در شخصیت، افکار و دیدگاه صاحبان سنگ‌های قیمتی و جواهرات پلوتون دارد. سنگ‌های قیمتی و سیاراتی همچون پلوتون برای افراد سرسخت و دارای اعتماد به نفس مناسب است.

سنگ‌های قیمتی ماه: این جرم آسمانی از سنگ‌های بی رنگ، سفید و آبی روشن محافظت کرده و انرژی خود را به آن‌ها منتقل می‌کند. از معروف‌ترین سنگ‌های ماه می‌توان زمرد، مروارید، عقیق، کریستال سنگی، بریل، مرجان و سلنیت را نام برد. برخی‌ها معتقدند سنگ‌های قیمتی ماه تاثیراتی مثبت بر تفکر شهودی و خلاقیت دارد همچنین از سنگ‌های قیمتی ماه در بسیاری از اعمال معنوی و مذهبی نیز استفاده می‌شود.

 

سنگ‌های قیمتی و سیارات مریخ و مشتری

تصویر سنگ‌های قیمتی و سیارات مریخ و مشتری

سنگ‌های قیمتی و سیاره زحل: زحل کم‌نورترین و کندترین سیاره‌ای است که از جواهرات و سنگ‌های قیمتی آبی تیره و سیاه حمایت می‌کند. برخی‌ها معتقدند سیاره زحل نمی‌تواند بر سرنوشت افراد تاثیر بگذارد؛ اما از طریق برخی از سنگ‌های آن می‌توان تغییراتی اساسی و مثبتی در زندگی ایجاد کرد. جت، یاقوت کبود آبی، یشم، کلسدونی، توپاز تیره، موریون، عقیق قرمز و آمتیست نمونه‌هایی از سنگ‌هایی‌اند که از این سیاره تأثیر می‌پذیرند. جواهرات و سنگ‌های قیمتی زحل به شما می‌آموزند که زمان را ارزشمند بدانید و به قوانین جهان احترام بگذارید.

سنگ‌های قیمتی و سیاره مریخ: سنگ‌های سیاره مریخ رنگارنگ و درخشان‌اند و در اخترشناسی به عنوان حامی مرد شناخته می‌شود. از جمله سنگ‌ها قیمتی مریخ می‌توان به الماس، گارنت، سنگ یاقوت، سنگ خون، مرجان قرمز، جاسپر و هماتیت اشاره کرد. اعتقاد بر این است که سنگ‌های این سیاره بر شخصیت یک مرد تاثیر بسیاری دارد و می‌تواند به فرد شجاعت، انرژی و اراده دهد.

 

سنگ‌های قیمتی اورانوس و نپتون

تصویر سنگ‌های قیمتی اورانوس و نپتون

سنگ‌های قیمتی مشتری: کانی‌های این سیاره به رنگ آبی و بنفش عمیق‌اند. لاجورد، فیروزه، کریزوکولا، توپاز زرد و یاقوت کبود، آکوامارین، سنگ آمیتیست و چاروایت از جمله سنگ‌های تاثیر پذیر از سیاره مشتری‌اند. از نظر نجومی سیاره مشتری نسبت به دیگر سیارات بیشتر مسئول علم و آموزش است. اعتقاد بر این است میان سنگ‌های قیمتی و سیارات رابطه وجود دارد و جواهرات مشتری بر روی وضعیت مالی و موقعیت در جامعه تاثیرات مثبتی می‌گذارند.

سنگ‌های قیمتی و سیاره اورانوس: خدای یونانی آسمان، سیاره اورانوس است که نام آن را هم از همین موضوع گرفته‌اند. کانی و سنگ اصلی این سیاره لاجورد نام دارد. اخترشناسان سیاره اورانوس را نمادی از بینش و شهود دانسته و آن را عاقل‌ترین سیاره تلقی می‌کنند. عقیق، کریزوپراز، کهربا، آمیتیست، ابسیدین، فلوریت، جاسپر، کریزوکولا و سودالیت از جمله سنگ‌های قیمتی اورانوس‌اند. از جمله مزایای سنگ‌های قیمتی و خواص آن می‌توان به تاثیرات روانی آن اشاره کرد. ارتباط بین سنگ‌های قیمتی و سیاراتی همچون اورانوس باعث شده افراد بتوانند فریب را آشکار کرده و بتوانند نسبت به کارهای بد هشدار بگیرند.

سرویس طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیرطبیعی

با خرید سرویس طلا نگین دار شکیل‌تر شو

جمع بندی

در این مقاله در ارتباط با سنگ‌های قیمتی و سیارات عطارد، زهره، مشتری، مریخ، زحل، اورانوس و پلوتون صحبت کردیم. اخترشناسان و باطن شناسان اجرام آسمانی بزرگ بر این اعتقادند که انرژی آن‌ها بر شخصیت و سرنوشت افراد تأثیر گذار است. کانی شناسان رنگ سنگ را با فلزی که نمایانگر یک سیاره خاص است تطابق می‌دهند. در میان سایر سیارات زحل یا کیوان بیشترین تاثیر را بر کل جهان مواد معدنی دارد.